Страхування виїжджаючих за кордон: відпочивайте спокійно

Навіщо Вам це?

Це Ваш захист під час перебування за кордоном. Компенсація медичних витрат, які можуть виникнути внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку.

Будь-яка подорож може захмаритися несподіваною травмою або навіть звичайною застудою. І, на жаль, туристу не завжди вдається вирішити проблему самому - доводиться звернутися до фахівця. Страхування туристів, що виїжджають за кордон - гарантія того, що потерпілому буде надано медичну допомогу, а рахунок клініки оплатить страхова компанія.

Все, що потрібно - звʼязатися за вказаною на полісі номером з компанією, що асистує, назвати номер страховки, описати проблему оператору, і далі виконувати його вказівки.

У деяких країнах медична страховка потрібна для отримання візи, але, навіть якщо для вашої поїздки ні віза, ні поліс не є обовʼязковими документами, задумайтеся над тим, щоб придбати страховку просто для власного спокою і безпеки.

Особливо важливо придбати поліс для туристів, які подорожують з дітьми. Ваша дитина може підхопити інфекцію або поранитися на атракціонах - страхова компанія вирішить всі проблеми.

Скільки буде коштувати страховка?

Для того, щоб купити туристичну страховку онлайн, спочатку необхідно визначитися з метою вашого подорожі. Якщо ви плануєте займатися будь-якими фізичними активностями, наприклад, дайвінгом або кататися на лижах, це необхідно зазначити в полісі.

Подумайте, покриття на яку суму найкраще підійде для конкретної поїздки. Для цього потрібно подивитися на вартість медичних послуг в регіоні. Якщо країна відома своїми високими цінами, то і покриття вашої туристичної страховки має бути відповідним.

Наш калькулятор туристичних страховок підбере для вас кілька пропозицій різних страхових компаній. Ви вибираєте налаштування пошуку - «strahovka.in.ua» знаходить відповідні продукти.

Купити страховку для туристів, що виїжджають за кордон просто, переконайтеся самі:

  1. Виберіть країну і дати поїздки, вік туристів;
  2. Налаштуйте критерії пошуку, при необхідності додайте додаткові опції в ваш поліс, розширте його покриття;
  3. Порівняйте ціни на туристичні страховки. Виберіть найвигіднішу пропозицію і переходите до його оформлення: введіть інформацію про застраховану і купуйте додатковий прямо на нашому сайті;
  4. Ваша страховка для туристів буде відправлена ​​вам на e-mail;